دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی لیمون داک

دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی لیمون داک از سال 86 در ابتدا صرفا در زمینه ترجمه شروع به کار نمود. سپس با ورود به حوزه ویراستاری، تهیه فیلم آموزشی و آموزش آنلاین گام جدیدی را برداشت.  لیمون داک از ابتدای فعالیت خود، با بکار گیری اساتید خوشنام و با تجربه توانسته است اعتماد علاقه‌مندان به زبان انگلیسی را جلب کند.

تجربه های کاری لیمون داک

خدمات صادقانه- 5 سال
بینش و استراتژی - 6 سال
کیفیت عالی - 4 سال
سرعت و دقت همزمان - 3 سال

سخنی از موسس

امید است زحمات چندین ساله ی تیم لیمون داک با موفقیت روزافزون شما عزیزان جبران گردد. اینجانب برای شما آرزوی موفقیت نموده و ادامه ی همکاریتان با لیمون داک را خواستارم.

پیروز باشید.

یاسر شیرمحمدی

کارآفرین / موسس دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی لیمون داک
yaser-shirmohamadi-lemondoc-ir
0
متخصصان
0
مشتریان راضی
0
موارد موفق

مراحل انجام سفارش

دریافت سفارش کاربران

اولین گام، دریافت سفارش کاربران از منوی “تماس” است که نوع و کیفیت کار پرسیده می شود.

تعیین هزینه و زمان

در گام دوم، سفارش ارسالی شما توسط تیم پشتیبانی لیمون داک بررسی شده و سپس هزینه و زمان آنجام کار اطلاع رسانی می شود.

انجام کار

در صورت توافق بین دپارتمان لیمون داک و کاربر محترم، مرحله ی انجام کار توسط متخصصین لیمون داک انجام شده و در اختیار کاربر قرارداده می شود.

خدمات پس از فروش

پس از تحویل کار به کاربران محترم، در صورتی که سفارشات انجام شده نیاز به اصلاحات داشته باشد بدون اخذ هزینه انجام خواهد شد.

ساختار دپارتمان لیمون داک

 

دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی لیمون داک شامل واحدهای مختلفی می باشد. گروه ترجمه که مدیریت آن بر عهده ی سرکار خانم مهندس ساناز رضاپور است شامل بخش های ترجمه و ویراستاری است. متخصصین گروه ترجمه زیر نظر مهندس رضاپور بخش های ترجمه ی تخصصی، کتاب، مقاله، ترجمه ی رسمی اسناد و مدارک شرکت های تجاری و پارافریز تخصصی را شامل میشود.

بخش ویراستاری این گروه نیز شامل ویراستاری پایان نامه، مقالات انگلیسی و فارسی و تنظیم مقالات فارسی و انگلیسی به فرمت ژورنال های داخلی و خارجی می باشد.

کارشناسان گروه آموزش زیر نظر دکتر حسین صادق، خدمات آموزش آنلاین، برگزاری کلاس ها و تهیه ی فیلم ها و صوت های آموزشی را عهده دار هستند.

مشتریان ما